Streams with less annoying ads
Highlights: Liverpool 2:2 Machester City (3:1 PEN) 10:00
Highlights: Porto Vale 1:2 Bolton Wanderers 10:00
Highlights: Nacional 1:0 Sunderland 10:00
FC Hradec Kralove - Bohemians 1905 15:20
FK Usti nad Labem - MFK Zilina 15:20
FC Banik Ostrava - FC Dinamo Brjansk 14:40
FK Senica - SK Slavia Praha 14:40
MFK Zilina - Bohemians 1905 14:00
FK Usti nad Labem - FC Hradec Kralove 14:00
WFC INTERNATIONAL CUP 2014 13:50
FC Banik Ostrava - FK Senica 13:20
FC Dinamo Brjansk - SK Slavia Praha 13:20
MFK Zilina - FC Hradec Kralove 12:40
FK Usti nad Labem - Bohemians 1905 12:40
FC Dinamo Brjansk - FK Senica 12:00
AC Sparta Praha - FC Sparta Brno 11:20
FC Banik Ostrava - SK Slavia Praha 12:00
SK Sigma Olomouc - SK Slovan Bratislava 11:20
MFK Modrice - FC Zbrojovka Brno 10:40
1. FC Tatran Presov - FC Spartak Trnava 10:40
SK Sigma Olomouc - AC Sparta Praha 10:00
SK Slovan Bratislava - FC Sparta Brno 10:00
FC Spartak Trnava - FC Zbrojovka Brno 09:20
1. FC Tatran Presov - MFK Modrice 09:20
SK Slovan Bratislava - AC Sparta Praha 08:40
SK Sigma Olomouc - FC Sparta Brno 08:40
FC Spartak Trnava - MFK Modrice 08:00
1. FC Tatran Presov - FC Zbrojovka Brno 08:00
Daugava Riga - Metta/LU 16:00
Skonto Riga - Daugava Daugavpils 16:00
Kansas City - Philadelphia Union 00:00
Godoy Cruz - CA Banfield 21:00
Cork City - Dundalk 19:00
Oostende - RSC Anderlecht FC 18:30
TSV Hartberg - SV Mattersburg 18:30
GKS Piast Gliwice - Lechia Gdansk 18:30
Fortuna Dusseldorf - Eintracht Braunschweig 18:30
NK Zagreb - NK Lokomotiva Zagreb 18:15
Stade Lavallois - Chamois Niortais 18:00
Slavia Prague - Banik Ostrava 18:15
Tours FC - Creteil 18:00
AS Nancy - Dijon Footbal 18:00
Nimes Olympique - SCO Angers 18:00
Gazelec Ajaccio - Valenciennes 18:00
Luzenac - ESTAC Troyes 18:00
AS Arles Avignon - AC Ajaccio 18:00
AJ Auxerre - AC Le Havre 18:00
Viitorul Constanta - Rapid Bucharest 18:00
NK Celje - Krka 18:00
Multiplex Ligue 2 18:00
AS Nancy - Dijon Footbal 18:00
Assyriska Sodertalje - Oster 17:20
Trakai - Zalgiris 18:00
NAC - OFI Crete 17:00
Puskas Academy - Pecsi MFC 17:00
Lillestrom SK - SK Brann Bergen 17:00
Slovan Bratislava - MFK Ruzomberok 16:30
Liefering - SC Austria Lustenau 16:30
FAC Team Wien - SV Horn 16:30
Silkeborg IF - SonderjyskE 16:30
LASK Linz - SC Austria Lustenau 16:30
SKN Sankt Polten - LASK Linz 16:30
KSV 1919 - FC Wacker Innsbruck 16:30
Austrian Erste Liga Simulcast 16:30
Rubin Kazan - FK Spartak Moscow 16:00
Borussia Dortmund - AC Chievo Verona 16:30
Jagiellonia Bialystok - Cracovia Krakow 16:00
Al Sadd - Simurq Zaqatala 16:00
Vorskla Poltava - Shakhtar Donetsk 16:00
Zavcr - NK Domzale 16:00
FC Infonet Tallinn - Johvi FC Lokomotiv 16:00
Kruoja - Dainava 15:00
Ceahlaul Piatra Neamt - FCM Targu Mures 15:30
All streams (some with many annoying ads - it is not our fault!)
all times GMT